Potrzeby Klientów

Wspierając naszych Klientów w prowadzeniu przez nich działalności gospodarczej zaobserwowaliśmy, iż niejednokrotnie usługi prawne nie są jedynymi, jakich poszukują. Dlatego też, jesteśmy w stanie zarekomendować profesjonalistów z innych branż, których pomoc już niejednokrotnie okazała się bardzo przydatna.

Mając na uwadze potrzeby naszych Klientów blisko współpracujemy z Kancelarią doradcy podatkowego, biurem rachunkowym oraz z biurem detektywistycznym specjalizującym się między innymi w tzw. wywiadzie gospodarczym.
Ponadto, z uwagi na świadczone przez nas usługi transgraniczne ściśle współpracujemy z jedną z renomowanych Kancelarii Prawnych w Niemczech.

Nasza Kancelaria jest również członkiem Euro-Atlantic-Lawyers Group – międzynarodowego zrzeszenia prawników, którzy praktykują w swych krajach, ale jednocześnie ściśle współpracują ze sobą w związku z globalizacją gospodarki i przedsiębiorstw, jak również w związku z transgranicznym przepływem ludzi, majątku i kapitału.

Jesteśmy otwarci na współpracę ze specjalistami z różnych branż, dlatego w razie jakichkolwiek pytań dotyczących możliwości rozpoczęcia takiej współpracy, prosimy o bezpośredni kontakt.

Możliwość komentowania jest wyłączona.